Zarządzenia Statut Regulamin Dziennika WSO Pozostałe RODO PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA 2023/24

Rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym i przedszkola 2023/2024

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipkach Wielkich  informuje o terminach rekrutacji dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły (obwód szkoły obejmuje w całości miejscowości: Lipki Wielkie, Lipki Małe, Ludzisławice, Nowe Polichno, Baranowice, Mąkoszyce, Jastrzębnik)  przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie zgłoszenia. Złożenie zgłoszenia jest równoznaczne z przyjęciem do szkoły.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły przyjmowane są po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego (o ile szkoła dysponuje wolnymi miejscami) na podstawie wniosku.

Dzieci do przedszkola przyjmowane są na podstawie postępowania rekrutacyjnego.

1. Zarządzenie Wójta i terminarz.

2. Szkoła Podstawowa - zarządzenie Dyrektora, komplet dokumentów do wypełnienia.

3. Przedszkole - zarządzenie Dyrektora, komplet dokumentów do wypełnienia.